Tatra banka VIAMO

Zaplatil za vás kolega alebo známy? Vyrovnajte sa cez Tatra banka VIAMO

Posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bezpečne priamo na telefónne číslo.

 
 

Zaplatil za vás kolega alebo známy? Vyrovnajte sa cez Tatra banka VIAMO

Posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bezpečne priamo na telefónne číslo.

Top funkcie aplikácie

Jednoduché ako SMS

Na poslanie peňazí vám stačí poznať iba telefónne číslo.

Peniaze môže príjmať ktokoľvek

Nezáleží na banke, type telefónu ani operátora.

Bezpečne

V aplikácii zadávate PIN podobne ako pri používaní platobnej karty.

Platby obchodníkom

Novinka: Zaplaťte cez Tatra banka VIAMO už aj firmám

Kde všade je možné platiť cez aplikáciu Tatra banka VIAMO?

Zaplatiť za donášku sushi alebo prispieť na dobrú vec môžete už aj prostredníctvom vášho telefónu. Inovácia Tatra banka VIAMO je dostupná pre iOS, Android i Windows Phone.

A je to rovnako bezpečné ako akákoľvek iná banková transakcia. Nemusíte poznať číslo účtu, stačí mať aktivovanú službu VIAMO v telefóne.

Obchodníci môžu prijať platbu do 200 € denne

Kde už môžete platiť?

A čoskoro budete môcť zaplatiť aj za

Zoznam obchodníkov a neziskových organizácií, ktorí prijímajú platby cez Tatra banka VIAMO

Aktuálne môžete cez Tatra banka VIAMO rýchlo a jednoducho zaplatiť u nasledujúcich obchodníkov a podporiť činnosť neziskových organizácií:

Možnosti platenia obchodníkom v aplikácii Tatra banka VIAMO

VIAMO platba z webu

Platiť v e-shope môžete pomocou VIAMO QR kódu, ktorý má v sebe uložené informácie potrebné k platbe. Nezáleží pritom, či prezeráte e-shop cez mobil alebo cez desktop. V oboch prípadoch je jednoduché zaplatiť priamo cez aplikáciu Tatra banka VIAMO.

VIAMO platba zo zoznamu

Vyberte si obchodníka alebo neziskovú organizáciu, ktorej chcete poslať peniaze priamo zo zoznamu v aplikácii Tatra banka VIAMO.Čo ste (možno) nevedeli o Tatra banka VIAMO

Peniaze môžete poslať do každej banky

Cez Tatra banka VIAMO môžete peniaze posielať komukoľvek, na koho máte telefónne číslo. A vôbec nezáleží, či váš kolega alebo známy, má rovnakú banku ako vy. Peniaze môžete poslať na účet do ktorejkoľvek slovenskej banky.

Jednoducho, rýchlo, pohodlne a bez drobných

Kolegovi alebo známemu môžete zaplatiť presnú sumu za obed a nestane sa vám, že na to neskôr zabudnete. A keď nemá službu VIAMO, môžete mu poslať peniaze aj tak. Registrácia je hotová po pár klikoch. Potom môžete posielať peniaze pravidelne, keď jeden z vás pri sebe nebude mať drobné.

Pre ľubovoľný telefón

Vyrovnať sa môžete aj s človekom, ktorý nemá smartfón. Peniaze cez službu VIAMO môžete posielať aj milovníkom starých telefónov, ktorí sa nechcú vzdať tlačítok.

Pre každý váš kontakt

S aplikáciou Tatra banka VIAMO sa vyrovnáte jednoducho a pohodlne nie len s kolegami za obed. Vaše deti budú nadšené, keď im cez službu VIAMO príde správa Vreckové. S kamarátkami sa zložíte na svadobný dar. S partnerom sa rozdelíte za víkendový nákup. Alebo pošlete peniaze komukoľvek, kto za vás zaplatí, keď si náhodou doma zabudnete peňaženku.

Bezpečnosť

A čo robiť v najhoršom prípade, keď stratíte telefón, alebo vám ho ukradnú? Zneužitia sa netreba obávať, pretože každú transakciu potvrdzujete 4-miestnym PIN kódom. Ak zadáte 3x chybný kód, aplikácia sa zablokuje. Rovnako ako pri strate karty si aplikáciu deaktivujete. Či už sami vo vašom profile na www.viamo.sk alebo prostredníctvom banky. Takže vaše peniaze zostávajú stále v bezpečí.

NAUČTE SA OVLÁDAŤ TÚTO APLIKÁCIU

Viac o VIAMO

Na stiahnutie