Internet bankingTB

Prináša exkluzívny dizajn, intuitívne ovládanie a nové funkcionality

pre jednoduchšiu prácu s vašimi financiami.

 
 

Prináša exkluzívny dizajn, intuitívne ovládanie a nové funkcionality

pre jednoduchšiu prácu s vašimi financiami.

Top funkcie

Rýchlejšia práca s účtom

Nový design

Nové užitočné ovládacie prvky

Neobmedzená dostupnosť

NAUČTE SA OVLÁDAŤ INTERNET BANKING

Ešte v roku 1998 sme na Slovensku vôbec ako prvý zaviedli Internet bankingTB. Teraz Tatra banka prináša spojenie skúseností a inovácií - Internet bankingTB, ktorý je odpoveďou na súčasné trendy v online komunikácii a vysoké nároky našich klientov.


Šetrite čas

Vďaka jednoduchému intuitívnemu ovládaniu a grafickým prvkom vybavíte platby rýchlejšie. Internet bankingomTB vás sprevádza symbol ozubeného kolieska, pod ktorým vždy nájdete dostupné možnosti.

Prácu vám urýchlia aj šablóny pre platby, vďaka ktorým platbu odošlete na tri kliknutia. Čo urobíte s ušetreným časom je už na vás.

Pracujte s účtom jednoducho

Nie je problém potvrdiť viacero platobných príkazov domácich i zahraničných naraz jedným kódom alebo si vytvoriť adresár najčastejšie používaných príjemcov platieb, aby boli stále k dispozícii.

Majte prehľad

Internet bankingTB je nielen funkčný, ale má aj inovatívny prehľadný design.

Prácu s účtom vám sprehľadnia grafy, filtrovanie a rýchle vyhľadávanie, takže máte všetko po ruke. Môžete si nastaviť výšku limitov na platobnej karte, povoliť alebo zakázať kontinetny pre použitie, či v prípade potreby blokovať platobné karty.

Ďalšie možnosti

Nastavte si úvodnú stránku po prihlásení do Internet bankinguTB (dashboard) podľa vlastných predstáv.

K dispozícii je 16 rozličných widgetov, z ktorých si môžete vybrať a vytvoriť vlastný prehľad podľa toho, ktoré informácie a produkty sú pre vás najdôležitejšie (účet, kreditná karta, úver, DDS, Fondy TAM, kurzový lístok, Spending report a Tipy a novinky).

Bilancia majetku a záväzkov vám poskytne prehľad o vašom majetku (úložky/vklady a investície) a tiež záväzkoch voči banke. Komplexný prehľad môžete získať pridaním vlastného majetku, alebo záväzku mimo Tatra banky. To všetko v prehľadnom grafickom zobrazení.

Bezpečnosť

Samozrejmosťou Internet bankinguTB je vysoký bezpečnostný štandard.

Prispieva k nemu aj autorizačný nástroj Karta a čítačkaTB, dostupný tiež ako mobilná aplikácia ČítačkaTB, ktorý slúži na bezpečné prihlásenie a autorizáciu odchádzajúcich platieb.
A čo robiť v prípade krádeže alebo straty vášho mobilu? Jednoducho si zariadenie rozpárujete s aplikáciou Tatra banka a váš účet je v bezpečí.Prihláste sa do Internet bankinguTB a presvedčte sa o jeho výhodách aj vy.