Článok

 

Jednoduchšia správa účtu a polovičný poplatok za účet s balíkom služieb

Cenu vášho účtu s balíkom služieb Tatra PersonalTB si sami môžete jednoducho znížiť o 50 až 100 %.

Sú dve veci, ktoré sa oplatí šetriť – čas a peniaze. Účet s balíkom služieb Tatra PersonalTB dokáže oboje naraz. Stačí len raz za mesiac použiť aspoň dve inovácie z tohto zoznamu a zaplatíte len polovicu.

  • výber z bankomatu mobilom alebo platba cez mobilnú appku
  • platba cez VIAMO
  • bezkontaktné mobilné platbyTB
  • overenie cez Hlasovú biometriuTB
  • usporiadanie si výdavkov v Spending reporteTB

Podrobnejšie informácie o Programe odmeňovaniaTB

Zľavu 100 % z ceny účtu s balíkom služieb Tatra PersonalTB získate v prípade, ak skombinujete dve 50-percentné zľavy alebo ak každodenná suma zostatku vašich vkladov a úverov v priebehu sledovaného obdobia bude vo výške viac ako 20 000 eur v akejkoľvek mene. Deti do 15 rokov a študenti denného štúdia do 20, resp. 26 rokov (po predložení potvrdenia o návšteve školy) získajú zľavu 100 % automaticky.

Ako to môže vyzerať v reálnom živote, si ukážeme na príkladoch troch ľudí:

Peter, majiteľ výrobnej firmy

Peter je šéf rozbehnutej firmy s mimoriadne plným pracovným kalendárom. Ako sám hovorí, čas sú peniaze, preto dokáže oceniť, že ho inovácie vedia ušetriť.

Hlas namiesto hesla

Peter je v aute na ceste na stretnutie, keď mu volá nákupca – na firemnom účte nie je dostatok prostriedkov, a tak má problém zaplatiť za objednaný tovar z firemnej karty.

Jedným telefonátom na DIALOG Live Peter navýši účet ešte cestou autom, len pomocou handsfree. Stačí mu na to iba jeho pokyn overený pomocou Hlasovej biometrieTB.

Výber z bankomatu mobilom

Kráčajúc zo stretnutia si Peter spomenie, že ešte potrebuje vybrať hotovosť. Na hľadanie a výber z bankomatu má tak minútu, navyše kartu nechal v aute. V aplikácii vyhľadá najbližší bankomat a rýchlym krokom smerom k nemu zvolí, že potrebuje 200 eur. Pri bankomate zadá špeciálny kód, ktorý mu ukázal telefón. Peniaze má do niekoľkých sekúnd.

Mladá mamička Miriam

Miriam je na materskej. Má množstvo každodenných rodičovských povinností. Inovácie od Tatra banky jej pomáhajú šetriť peniaze z rodinného rozpočtu.

Platba mobilom v obchode

Pri pokladnici v obchode zistí, že si v zhone zabudla doma peňaženku. S dvoma deťmi pri sebe a s nákupom na páse by to bol problém.
Našťastie má so sebou mobil. Vďaka bezkontaktnej mobilnej platbeTB dokáže zaplatiť smartfónom rovnako, ako by to bola platobná karta.

Stráženie rodinného rozpočtu

Miriam sa snaží pre deti každý mesiac usporiť určitú čiastku. Niekedy sa stalo, že popri všetkých iných výdavkoch jej na konci mesiaca neostalo toľko, koľko chcela. Rozhodne sa preto spraviť si prehľad vo svojich financiách a zistiť, z ktorých výdavkov by sa dalo ubrať.

V aplikácii Tatra banka si pomocou Spending reportuTB pohodlne ustráži všetky príjmy, výdaje a samostatné rozpočty pre každú vytvorenú kategóriu.
Navyše za použitie dvoch inovácií dostane 50 % zľavu na balík služieb.

Tomáš, absolvent Ekonomickej univerzity

Tomáš minulý rok dokončil školu a počas štúdia využíval študentský účet Tatra PersonalTB. Ten sa mu po skončení školy automaticky zmenil na bežný účet s balíkom služieb Tatra PersonalTB. Vďaka tomu, že využíva Program odmeňovaniaTB, získal až 50 % zľavu z poplatku za účet.

Vyrovnanie sa s kamošom cez VIAMO

Tomáš bol na obede s kamarátom osláviť úspešný pohovor. Nevšimol si však, že sa v podniku nedá platiť kartou. Zatiaľ čo kamarát platil účet v hotovosti, Tomáš mu medzitým stihol poslať peniaze na účet cez VIAMO.

Darček pre priateľku cez internet

Tomáš plánuje priateľke na narodeniny pripraviť prekvapenie. Chce jej kúpiť kabát, ktorý si obzerala v internetovom obchode. Detaily o svojej karte už má vyplnené v nastaveniach aplikácie Mobilné platbyTB, takže nemusí nič prácne vypisovať. Už len objedná kabát a zaplatí zaň cez aplikáciu. Vybavené.

Ako vidíte, používanie inovácií od Tatra banky nie je nijako zložité. Jednoducho nájdu uplatnenie v každodenných situáciách bežného života.