Článok

Inteligentné hodinky

Kľúčom k vášmu účtu môžu byť aj hodinky. Pozrite sa, čo zmenila nová aplikácia

Povedia vám, koľko je hodín, aké je počasie a prezradia aj stav vášho účtu. 

Inteligentné hodinky sú novým fenoménom, ktorý zasiahol už milióny ľudí po celom svete. Ak patríte medzi ich majiteľov, môžete s Tatra bankou komunikovať aj cez svoje zápästie. Nová aplikácia totiž posúva hranice bankovníctva.

Pokiaľ sa pozriete na svoju ruku a vidíte tam hodinky od spoločnosti Apple alebo smart hodinky, ktoré používajú Android Wear, máte ďalšiu možnosť, ako kontrolovať svoje financie. Stačí, ak si stiahnete novinku od Tatra banky.

Na hodinkách tak uvidíte aktuálny stav či posledné pohyby na účte. Tieto údaje patria k najsledovanejším, ktoré si zvykne kontrolovať každý v rámci svojich financií.

Aplikácia Tatra banky okrem toho prináša nové funkcie samozrejme aj do mobilných telefónov. V aktualizovanej verzii majú grafy nový zmysel. Sú prepracovanejšie, detailnejšie a po ich rozkliknutí vidíte viac informácií. Navyše dokážete sledovať, ako si sporíte na dôchodok (tretí pilier), či prijímať dôležité notifikácie.

Ak ste dostali dôležitú správu od banky, všetko nájdete ihneď na displeji svojho telefónu. Ako notifikáciu, či inak povedané, upozornenie. Ďalšou novinkou je zdieľanie pohybov na účte. Každý jeden viete exportovať do PDF a posielať napríklad kolegom do e-mailu.

O novej aplikácii si môžete viac prečítať v našej recenzii alebo ju priamo stiahnuť pre Android či iOS.

 
 

Mohlo by vás zaujímať