Článok

Aplikácia Tatra banka

Dokonalý prehľad nad svojimi financiami? Vyskúšajte Spending report

Okamžitá kontrola nad svojimi peniazmi a prehľad výdavkov. Aj to ponúka funkcia novej aplikácie Tatra banky.

Okamžitá kontrola nad svojimi peniazmi a prehľad výdavkov. Aj to ponúka funkcia novej aplikácie Tatra banky.

Je to ako malý ťahák, ktorý vám ukáže, kam v skutočnosti putujú vaše peniaze. Možno ste si aj vy občas robili prehľad výdavkov na papier alebo si skúšali tieto údaje zapisovať do špeciálnej aplikácie. Okrem toho, že to stojí veľa času, pokojne ste mohli na niektorý zo svojich nákupov zabudnúť.

Tatra banka preto ponúka automatický systém zobrazenia vašich príjmov a výdavkov s názvom Spending reportTB. Je to prakticky „röntgenová“ snímka vášho finančného sveta.

Celý tento systém má oproti mnohým obrovskú výhodu. Všetky pohyby na účte delí úplne samostatne a inteligentne ich zaraďuje do rôznych kategórií, ako napríklad auto, bankomat či voľný čas. Celkom ich je prednastavených až 14. Tie si okrem iného viete editovať a samostatne prispôsobovať.

Pri vytváraní kategórií si môžete zvoliť meno, farbu, ktorá bude zobrazovaná v grafe, a dokonca aj mesačný rozpočet. Teda ak máte napríklad obľúbený internetový obchod na nakupovanie športových doplnkov alebo oblečenia, môžete si určiť strop, ktorý nechcete presiahnuť. Ak sa vám to podarí, Spending reportTB vám to šikovne pripomenie. A, samozrejme, ukáže v grafe.

Spending reportTB je veľmi silný nástroj. Tieto štatistiky dokáže zobrazovať buď len pre vašu jednu vybranú platobnú kartu, alebo celý účet so všetkými produktmi. Okrem toho si navyše viete všetky svoje výdavky porovnávať aj mesačne medzi sebou. Je to svet čísel v prehľadnej a ľahko čitateľnej forme.

Každý klient Tatra banky s balíkom služieb Tatra PersonalTB má tak k dispozícii dokonalý prehľad o svojich transakciách. Každý vie sám rozhodnúť o tom, ako tieto informácie využije.

Čo je najlepšie na tejto vychytávke? Že ju nájdete nielen v počítači, ale bude stále poruke. A to vo vašom smartfóne alebo tablete. Takto si viete skontrolovať či upravovať svoj bankový život, prakticky kedykoľvek chcete.  

 
 

Mohlo by vás zaujímať