Článok

Aplikácia Tatra banka

3 spôsoby, ako stráviť pri bankomate čo najmenej času

Už nielen pre Android či iPhone. Aj Lumie a ďalšie mobily s Windows Phone už vedia vyberať hotovosť z bankomatu.

Tatra banka rozšírila paletu smartfónov, ktoré podporujú funkciu výberu hotovosti z bankomatu ešte skôr, než sa k nemu dostanete. Sumu zadáte v mobilnej aplikácii, ktorá potom vygeneruje časovo obmedzený kód. Potom ho stačí zadať pri bankomate bez iného zdržiavania a hotovo. Od augustového spustenia využilo túto pomôcku viac ako 10-tisíc klientov. Ako sa ale táto unikátna funkcia dá využiť v každodennom živote?

Zabudnutá karta

Funkcia výberu z bankomatu mobilom vie v krízových situáciách nahradiť peňaženku. Petra bola na malej stretávke s niekoľkými bývalými spolužiačkami. Takže sa rozhodla zaplatiť a zavolať si taxík. Zistila, že peňaženku zabudla doma. Našťastie už stačí mať telefón. V aplikácii Tatra banka si pozrela, kde je najbližší bankomat, a zadala výber hotovosti. Na pár minút sa ospravedlnila a hneď bola nazad aj s peniazmi. Stačilo mať len smartfón.Ako stihnúť vlak

Sú situácie, keď sa ráta každá sekunda. Michal má stretnutie s klientom v Prahe a v taxíku na stanicu sa dostane do dopravnej zápchy. Ešte si musí kúpiť lístok a spomenul si, že nemá ani hotovosť. Rozhodne sa ušetriť čas. V taxíku spustí aplikáciu Tatra banka, navolí sumu a zapamätá si 6-miestny kód. V hale pri bankomate nečaká a má peniaze po pár klikoch. Zaplatí rýchlo za taxík a uteká na vlak. Pri káve v reštauračnom vozni si ešte skontroluje na mobile svoje transakcie.Využitý čas vo výťahu

Multitasking, teda robenie viacerých vecí simultánne, je praktická záležitosť. Ušetriť čas, ktorý potom môže využiť na relax alebo pre rodinu, sa snaží aj Karol. Najprv ráno zapne kávovar a až potom počas varenia sa ide umyť. Alebo do práce cestuje radšej električkou, lebo počas cesty stihne prečítať ranné správy a vybaviť prvé pracovné maily. Podobne mu vhod prišla funkcia výberu z bankomatu mobilom. Pracuje vo výškovej budove a vo výťahu strávi aj pár minút. Takže už viackrát na ceste z kancelárie na obed ešte vo výťahu vyťuká na svojom smartfóne s aplikáciou Tatra banka sumu, ktorú bude vyberať. Potom pri bankomate za rohom nemusí míňať čas.

Nečakajte pri bankomate ani vy. Využite novú funkcionalitu aplikácie Tatra banka.  Zistite viac o výbere z bankomatu mobilom.

 
 

Mohlo by vás zaujímať