Článok

 

Balík služieb Tatra PersonalTB: Inovácie na každý deň

Okrem iných výhod môžete s týmto balíkom využívať unikátne služby. Ktoré sú najzaujímavejšie?

V podstate všetky. Záleží od klienta a od situácií, s ktorými sa vo svojom finančnom živote stretáva najčastejšie. A vďaka inováciám si tento život môže podstatne zjednodušiť. Balík služieb Tatra PersonalTB obsahuje množstvo výhod, napríklad vydanie novej platobnej bezkontaktnej karty na počkanie či neobmedzený počet platieb, výberov z bankomatu či trvalých príkazov a inkás. Zároveň s balíkom služieb získate aj možnosť využívať bankové inovácie ako prví na Slovensku.

Internet bankingTB

Najpohodlnejší spôsob, ako realizovať bankové transakcie a starať sa o svoje financie. S novým dizajnom a funkciami je Internet bankingTB popretkávaný inováciami. Určite oceníte prehľadné grafy zostatkov a vývojov šetrenia alebo iných produktov. Pravidelné platby, napríklad za nákup kozmetiky, trvajú len pár sekúnd, pretože Internet bankingTB podporuje vytváranie šablón a nie je potrebné stále vypisovať všetky údaje. Internet bankingTB je zároveň chránený najvyšším zabezpečením. Prihlasovať sa môžete Kartou a čítačkouTB, prípadne môžete využívať pohodlnejšiu formu mobilnej aplikácie. Internet bankingTB od Tatra banky získal ocenenie najlepšieho internet bankingu v strednej a východnej Európe od Global Finance.

Hlasová biometriaTB

Tatra banka ako prvá používa technológiu hlasovej biometrie. Pri volaní do Tatra banky na DIALOG Live už nie je potrebné pamätať si heslá alebo kód z Karty a čítačkyTB. Stačí zaregistrovať svoju hlasovú vzorku a systém volaného automaticky identifikuje. Na vybavenie Bezúčelového úveru, kreditnej karty, doplnkového dôchodkového sporenia či otvorenie Termínovaného vkladu tak stačí iba zavolať na DIALOG Live.

Mobilná platba

Peňaženkou môže byť aj smartfón. Základom je NFC, technológia na bezkontaktný prenos dát, a Mobilné platby od Tatra banky. Telefón tak v balíku služieb Tatra PersonalTB môže slúžiť ako druhá debetná karta a zároveň dáva priestor na využívanie úplne nového spôsobu platenia. Bezkontaktné platby aj nad 20 eur sú už realitou.

Tatra banka VIAMO

V balíku služieb Tatra PersonalTB dostanete neobmedzené množstvo platieb, vďaka službe VIAMO dokonca aj platieb posielaných na telefónne číslo. Na niektoré platby nie je potrebné číslo účtu, stačí telefónne číslo známeho alebo kolegu. Ide o praktickú formu platenia nižších súm priateľom a známym, napríklad za obed alebo spoločný darček kolegovi. Denný limit a limit na jednu platbu je 150 eur. Aplikácia Tatra banka VIAMO je určená pre telefóny s Androidom a iPhone.

Balík služieb Tatra PersonalTB od Tatra banky ponúka inovácie, ktoré menia váš svet. Každý deň.

 
 

Mohlo by vás zaujímať