Článok

Aplikácia Tatra banka

Úver na poslednú chvíľu

Len klienti Tatra banky si môžu vybaviť bezúčelový úver kdekoľvek 24 hodín 7 dní v týždni. Kedy sa to môže zísť vám? Predstavte si tieto nečakané situácie.

Bezúčelový spotrebný úver je ideálnym riešením na financovanie auta, dovolenky alebo vylepšení vašej domácnosti.

Určite ste už zažili, že sa vám naskytla príležitosť na výhodnú kúpu, ale práve v tej chvíli vám chýbali na účte finančné prostriedky a pobočka banky už bola zatvorená. Odteraz môžete požiadať o úver nonstop. Načerpanie peňazí prebehne okamžite 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Ak ste klientom Tatra banky a máte predschválený úver, získate ho jednoducho a rýchlo tromi spôsobmi – cez mobilnú aplikáciu Tatra banka, Internet bankingTB alebo volaním na kontaktné centrum DIALOG Live. Okrem toho, že sa už nemusíte obmedzovať ani v čase, môže sa vám to zísť aj vtedy, keď sa vám prihodí jeden z týchto scenárov.

Ako sa vybavuje masážna vaňa

Len tak relaxujete po dlhom a náročnom týždni plnom pracovných úloh aj súkromných vybavovačiek a pri pozeraní televíznej reklamy na nábytok si uvedomíte, aký je dátum. Veď to už tento pondelok príde interiérová firma pracovať na vašej novej kúpeľni. Prinesú aj nové obklady a masážnu vaňu, za ktorú treba zaplatiť. Nemáte momentálne prostriedky na svojom súkromnom účte. Cez víkend nikde v okolí nie je pobočka banky, kde by mali otvorené. Našťastie, ako klient Tatra banky máte svoju pobočku stále so sebou. Rovno z gauča si cez aplikáciu Tatra banka požiadate o úver a ešte v ten deň pošlete firme dohodnutú sumu.

Splnenie sna? Aj hneď.

Určite sa mnohým stáva, že po náročnom projekte v práci sú po tých dlhých dňoch úplne vyšťavení. A rozmýšľajú nad útekom niekam do hôr alebo Thajska. Niekedy chýba odvaha, inokedy peniaze a jednoducho sa väčšinou nikam nejde. Lenže raz idete večer z práce a na smartfóne si nájdete upozornenie od známeho na Facebooku. Jedna cestovná kancelária má ultra last minute na Kanárske ostrovy za polovičnú cenu. To je to pravé znamenie. Rovno z toho istého mobilu zavoláte na DIALOG Live a požiadate o úver. Kým stihnete prísť domov, peniaze sú už na účte a môžete dokončiť objednávku a zaplatenie dovolenky. A potom začať baliť. Nezabudnite však zavolať šéfovi a vypýtať si pár dni voľna.

Zachránená oslava

Konečne prichádza víkend a tešíte sa na veľkú párty, ktorú na ďalší deň organizujete. Všetko je nakúpené, čerstvý šalát pripravený a aj obľúbená zmrzlina je zamrazená. Lenže Murphyho zákony fungujú spoľahlivo a v piatok večer zrazu niečo zabzučí, ťukne a chladnička odíde do elektronického neba. Predstava o držaní týchto potravín len tak na kuchynskej linke nevyzerá voňavo. Elektro má našťastie otvorené až do ôsmej. Znova jednoduchá pomoc. Požiadajte o úver cez svoj Internet bankingTB, a kým sa dostanete do predajne a vyberiete si ten správny a hlavne kvalitný model novej chladničky, peniaze sú už na účte a za tovar aj odvoz bez problémov zaplatíte. Párty ostala zachránená.

To sú len tri z možných prípadov, keď môže byť vybavenie úveru mimo otváracích hodín na nezaplatenie. Ďalším dôvodom môžu byť napríklad aj Vianoce.

 
 

Mohlo by vás zaujímať