Článok

 

Tatra banka začína s videohovormi

O možnostiach hypotéky sa môžete osobne porozprávať so špecialistom z banky, aj keď ste doma.

Osobný rozhovor je pri dôležitých témach najlepšia forma komunikácie. Obidve strany vedia okamžite reagovať na diskusiu. Jednou z takýchto dôležitých tém v živote je aj hypotéka. Ide predsa o rozhodnutie na niekoľko rokov. V každodennom zhone môže byť pre mnohých ťažké nájsť si čas na návštevu banky a osobné stretnutie s človekom, ktorý vie na otázky týkajúce sa hypotéky relevantne odpovedať. Preto Tatra banka prináša inováciu – online konzultáciu s hypotekárnym špecialistom. A to aj formou videorozhovoru.

Vedeli ste, že prvá verejne dostupná chat služba vznikla už v roku 1980? Isto ste už roky zvyknutí na rôzne online chaty alebo videohovor napríklad cez Skype. Táto služba od Tatra banky je podobná, len používa špeciálny komunikačný kanál, keďže ide o súkromné a dôležité informácie. Tomu, kto sa nevie vyznať v rôznych možnostiach hypotéky a rád by sa o tom porozprával, stačí zavolať na číslo 02/5919 1000 alebo 02/6866 1000. S hypotekárnym špecialistom si dohodnete termín konzultácie a zároveň vám poradí, ako nainštalovať malú aplikáciu, cez ktorú rozhovor prebehne.

Po jej spustení si vyberiete poradcu, s ktorým ste telefonovali, a po zadaní PIN kódu sa môžete začať pýtať. Videohovor je štandardne nastavený tak, že vy vidíte hypotekárneho špecialistu, no on vás nie. Ale pokojne môžete zapnúť aj svoju webkameru. Pri videohovore môžete okrem tváre špecialistu vidieť aj rôzne informácie z jeho pracovnej plochy, ako sú grafy alebo iné pomôcky. Ak už ste klientmi Tatra banky, hypotekárny špecialista môže pracovať s vašimi konkrétnymi údajmi a presnejšie vie odporučiť hypotéku podľa vašich doterajších finančných operácií.

A keď sa dozviete všetko potrebné, stačí už len zájsť do pobočky Tatra banky na hotové a podpísať zmluvu. Zaujímavý bonusom je, že každý, kto využije túto online komunikáciu pri vybavovaní hypotéky, súťaží o návrh interiéru od známeho ateliéru TOITO architekti. Takto sa pohodlne riešia financie. Nájdete si na internete nehnuteľnosť, porozprávate sa online s profesionálom o možnostiach hypotéky, podpíšete potrebné dokumenty a onedlho máte kľúče od vlastného bytu. A ak sa pošťastí, tak aj s trendovým dizajnom od prestížneho architekta.

 
 

Mohlo by vás zaujímať